20 Great Free Sports Streaming Sites për të shikuar live online pa nënshkruar 2019

Ashtu si shumë shërbime për filma të lirë dhe shfaqje televizive, ka një numër të panumërt të faqeve që ju lejojnë të transmetoni sportet e lira dhe ngjarjet tuaja të lojrave të preferuara. Ndërsa disa prej këtyre faqeve nuk ngarkojnë një qindarkë, të tjerët thjesht kanë nevojë për hyrjen e TV ose ofruesit të shërbimit të internetit për akses pa para.

Ndonjëherë mund të jetë e vështirë të gjesh faqet më të mira të sportit, pasi nuk ka shumë vende për të shkuar. Ju mund të jeni jashtë vendit ose televizioni juaj kabllor nuk mund të ofrojë ngjarje sportive për shkak të kufizimeve të kanaleve. Ndonjëherë mund t'ju duhet të paguani ekstra për të parë ngjarje të mëdha sportive. Kjo është arsyeja pse unë kam bërë një listë të lehtë të faqeve më të mira sportive për 100% të lira. Vende të tilla janë të shkëlqyera për të parë rugby, futboll, futboll, MMA (UFC), dhe basketboll. Ju gjithashtu mund të derdhni shumë lojëra të tjera si golf, baseball (MLB), hokej në akull, ose boks. Çdo faqe në tabelën e mëposhtme renditet në bazë të: mungesës së reklamave dhe pops-ups, lehtësinë e përdorimit, cilësinë e imazhit, dhe përvojën e përgjithshme të përdoruesit. Tani keni një referencë të shpejtë për qasje në çdo kohë. Një përshkrim i plotë i çdo vendi do të jetë në dispozicion në fund të tabelës.

Faqet të rangut të lartë dhe përdorues miqësorë kanë kohëzgjatje më të gjatë mesatare dhe faqe më të larta për vizitë.

Klikoni në rreshtin e parë për të renditur të dhënat në tabelën më poshtë.

gradë Site Rrjedh në celular Vizito Kohëzgjatja shtyp
7,511 footybite po 00:03:33 2.82
16,834 acelisting jo 00:10:27 8.13
1,479 livetv po 00:14:23 5.85
60,809 sportlemons po 00:02:25 2.32
422,498 cricsports po 00:01:22 1.64
10,807 livesoccertv po 00:02:04 2.80
95,078 streamwoop jo 00:05:31 4.57
28,352 batmanstream jo 00:02:55 2.45
17,588 viprow jo 00:05:35 4.22
52,171 mobdro jo 00:01:48 1.67
53,305 sportrar po 00:02:34 3.12
47,060 wiz1 po 00:04:13 3.03
394,518 firstrowsports po 00:03:02 2.37
4,471 rojadirecta jo 00:45:30 9.48
110,667 fromhots po 00:03:37 2.12
51,788 laola1 jo 00:03:04 2.83
9,927 stream2watch jo 00:06:36 4.93
28,465 myfeed2all jo 00:05:11 4.01
33,983 mamahd jo 00:03:25 2.69
493,545 allsport-live jo 00:01:00 1.30
http://livetv.sx/
Shikoni transmetimet sportive live të futbollit, hokej, tenis dhe sporte të tjera në jetë. lajmet e fundit sportive. qëllimet e video dhe kritikat e ndeshje.
http://sportlemons.com/
të gëzojnë më të mirë të jetojnë sportive streams ofrojnë në sportlemon. më pak shton do të thotë më shumë argëtim kështu që mos hezitoni dhe të përpiquni të fluturojnë sportet live me limonsport tani!
http://cricsports.sc/
cricfree.sx, cricfree.tv, cricfree.sq, cricfree.sv, cricfree.sv
https://www.livesoccertv.com/
live tv futbolli - listat televizive të futbollit, transmetimet zyrtare të drejtpërdrejta, rezultatet e futbollit live, fixtures, tabelat, rezultatet, lajmet, pubs dhe video highlights
https://streamwoop.net/
shikoni sport live streaming në cilësi HD. transmetimi në internet i përditësuar në kohë reale
https://www.batmanstream.tv/stream-sports-5
në Batmanstream të gjithë shikojnë sport live streams ka kaq lehtë. merrni sport live stream falas drejtpërdrejt në desktop tuaj nga kudo me tv batmanstream
https://www.viprow.net/
shikoni live sport falas nga Liga Premier, Seria A, Bundesliga, La Liga live streaming streaming, live nfl nba mlb nhl streaming, gjashtë kombet tre kombet dhe lojërat e tjera të ligës rugby, formula 1 dhe ngjarjet motorsports online
https://www.mobdro.sc/
mobdro gjen lumenjtë falas të videos në internet dhe i sjell ato në smartphone dhe tabletë tuaj Android për të shijuar.
http://www.rojadirecta.me/en?0
drejtpërdrejtë të kuqe. indeksi më i madh botëror i sporteve (indeksi më i lartë i transmetimeve sportive në internet).
http://www.fromhots.com/
fromhot.com -> ngaportport shikoni kanalet televizive në internet janë më të shikuarat falas në të nxehtë. gjeni kanale televizive drejtpërdrejt transmetuese në internet nga sportet.
https://www.laola1.tv/
laola1.tv - tv online sportiv ndërkombëtar. tifozët e sportit mund të gëzojnë shumë ekskluzive video dhe video-live-streams nga bota e sportit. futboll, hokej në akull, motorrë, volejboll dhe shumë më tepër. të gjithë falas!
http://myfeed2all.eu/type/football.html
feed2all p2p4u, wiziwig shikojnë futboll live online me p2p4u. Firstrowsports ju sjell shumë ndeshje futbolli. sportet e para rresht shikojnë futbollin e lirë dhe të lirë në pc tuaj. listat televizive më të plota të futbollit dhe orarin e futbollit.
https://www.mamahd.org/
shikoni video streaming falas të shumë ngjarjeve sportive: hokej, basketboll, baseball, volejboll dhe sporte të tjera.
http://allsport-live.net/eng/
Sport online - transmeton live sport për të shikuar sot dhe nesër: futbolli, Liga e Kampionëve dhe Evropa, hokej, basketboll, tenis, biatlon, rezultatet e ndeshjeve, tabelat e turneut, kritikat, qëllimet - 2019

Si të shkarkoni videot në kompjuterin tuaj? Klikoni butonin më poshtë.

Shkarkoni Ndihmuesin

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu
sportfutbollbasketbollrugbyboksmotorrë